28.10.2016

Interviewer

Зарплата не указана

Very good pay rate

Компания: CallTech Outsourcing LLp
Контактная информация: 0679691772  Отправить резюме
Город работы: Львов, Киев, Одесса
Тип занятости: неполная занятость, удаленная работа
Требования к кандидату
Опыт работы: Не имеет значения
Уровень образования: Не имеет значения. Готовы взять студента

Описание вакансии
CallTech International is one of the leaders on the market of outsourcing multilingual contact centers, with 9 years experience and operating activities all around Europe and Worldwide.

Currently our company is looking for the multilingual professionals for the position of the customer satisfaction interviеwer. The candidate should speak on of the following languages on the proficient level C2 close to native: Portuguese, Dutch, Finnish, Flemish, Croatian, Czech, Slovak, Estonian, Spanish.

Skills & Abilities:

Should speak one of the above languages on the native or close to native level, also should know English on the B1 level as the minimum Preferably higher education
Should be familiar with the PC
Should have basic knowledge of the customer care
Should have Good diction Should be hard working, active and reliable
Responsibility:

Conduct customer satisfaction interviews on behalf of World known corporations
We offer:

Work in the international company
Friendly international team
Flexible working schedule
Work from comfortable fully equipped office or from your home location
Free catering for all employees (work from office)
An unforgettable corporate events
Very attractive salary
Join Team of international professionals today!

В компанії, СallTech, яка спеціалізується на проведенні маркетингових досліджень та займається аутсорцингом відкрита вакансія «Оператор Call-Centre»

Вимоги:

Вільне володіння однією із мов португальська, ісландська, фінська, фламанська, хорватська, чеська, словацька, естонська, албанська (на рівні носія) + середній рівень володіння англійською мовою (письмово та устно);
Вища/незакінчена вища освіта, готові взяти студента;
Вільне володіння ПК (MS Office);
Навички вирішення конфліктних ситуацій ;
Хороша дикція;
Активність та стресостійкість.
Ми пропонуємо:

цікаву роботу в дружньому та молодому колективі
гідний рівень оплати праці
гнучкий графік роботи
можливість професійного розвитку
Прохання надсилати резюме за адресою [email protected] або ж [email protected]

Контакти: Ольга тел: /067/ 969−17−72

Сайт: http://www.calltech.com.ua/

Отправить резюме

Вакансии, которые, возможно вас заинтересуют

Искать другие вакансии в городах: Львов Киев Одесса
Отправить
резюме

Топ-вакансии