Добавлено
17.08.2015

Людмила Чудненко

Специалист в банковской и страховой сфере
Зарплата от 5000 грн./мес.
полная занятость

Возраст:   41 год
Интересуют вакансии в городах:   Светловодск, Кременчуг
Контактная информация
Для просмотра контактной информации вы должны авторизироваться как работодатель
Дополнительная информация
Чудненко Людмила Петрівна
Особисті дані:
Дата народження:26 жовтня 1979р.;
Домашня адреса: 27500, Кіровоградська обл.,м. Світловодськ,вул.Конько 31/55;
Контактні телефони: дом.-8(05236)2-55-41; моб.-(098)Отправить сообщение;
Сімейний стан:розлучена, маю доньку -13 років.
Освіта:
З 1996-1998рр. навчалась в Світловодському технікумі приладобудування , факультет «Бухгалтерський облік та аудит».
В 2007р закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит» ,диплом спеціаліста та здобула кваліфікацію бухгалтера-аналітика.
Досвід роботи:
В 1998-1999рр. працювала в Світловодському Ощадбанку на посаді старшого контролера-оператора.
В грудні 1999р. прийнята на роботу в Світловодську філію Промінвестбанку на посаду економіста. В травні 2000р. в зв’язку з переведенням Світловодської філії Промінвестбанку до банку «Національний кредит» прийнята на посаду старшого економіста. Працювала на різних ділянках ,а саме :контролером касових операцій,контролером вкладних операцій,обслуговування клієнтів-юридичних осіб , в тому числі і бюджетних організацій. З 2003 р здійснювала контроль за операціями клієнтів в іноземній валюті, а саме: операції за експортними,імпортними розрахунками клієнтів-юридичних осіб ,залучення валюти на кор. рахунки банку та розміщення валюти ,купівля-продаж валюти на міжбанківській валютній біржі, валютообмінні операції,перекази юридичних та фізичних осіб у валюті, розрахункові операції з пластиковими картками.
В 2006 р. працювала головним економістом в Світловодському відділенні Кременчуцької філії АКБ «Форум». Займалась відкриттям /закриттям,обслуговуванням поточних,депозитних,позикових та карткових рахунків юридичних та фізичних осіб, формуванням справ юридичних осіб , видачею кредитів фіз.особам під заставу , здійсненням переказів «Western Union»та «Moneygram» та інших платіжних систем..
З липня 2007 р. працювала в Світловодському відділенні Придніпровської філії Банку «Фінанси та Кредит» на посаді головного економіста сектору операційної діяльності. Займалась залученням клієнтів на обслуговування, відкриттям,закриттям та обслуговуванням поточних ,депозитних,позикових та карткових рахунків юридичних та фізичних осіб, формуванням справ юридичних осіб. Оформлення валюто - обмінних операцій, виплата та відправка переказів без відкриття рахунку, продаж банківських металів та монет, проведення комунальних та інших платежів юридичних та фізичних осіб. На період відпустки начальника відділення,виконувала його обов»язки. В грудні 2010 року звільнилася за згодою сторін в зв»язку з сімейними обставинами.
2011-2013 займала посаду начальника відділення страхової компаніі «Омега».
2013 - листопад 2014 року працювала на посаді головного економіста Світловодського відділення АТ «Златобанк». Загальний банківський стаж роботи-13 років.
Додаткові навички:
Вільно володію українською та російскою мовами( розмовна та ділова).Базово володію англійскою мовою (читаю та перекладаю).Маю досвід роботи з ПК , необхідний для роботи (Microsoft Office Excel, Microsoft Office Word та ін.)
Особиста характеристика:
Постійно підвищую свій професійний рівень, володію інструктивними матеріалами ,які пов*язані з банківською діяльністю та економікою ,в цілому. Енергійна, швидко навчаюся новому, користуюсь авторитетом серед співробітників , повагою серед клієнтів, добре розуміюся з людьми. Готова пройти будь-яку профільну підготовку, необхідну для роботи

Резюме, которые, возможно вас заинтересуют