Добавлено
12.02.2019

Руслан Николаевич

Водитель
Зарплата от 16000 грн./мес.
полная занятость

Возраст:   32 года
Интересуют вакансии в городах:   Киев
Контактная информация
Для просмотра контактной информации вы должны авторизироваться как работодатель
Дополнительная информация
ДОСВІД РОБОТИ:
20.12.2010р. по 18.04.2011р.30-ППЧсмт. Згурівка(професійна пожежна частина), начальник частини, робота полягала у організації перевірки стану цивільного захисту структурного підрозділу, проведення навчальних занять з особовим складом,організація і забезпечення безперервної роботи системи зв'язку, оповіщення, інформу¬вання особового складу і взаємодії з місцевими органами державної адміністрації і по¬тенційно небезпечними об'єктами, підготовка особового
складу до захисту та дій у над¬звичайних ситуаціях, виїзд на надзвичайні ситуації або пожежі та керування діями підрозділу.
01.02.2012р. по 11.06.2012р. “КП КОР Переяслав-Хмельницьке БТІ”, юрист, основними обов’язками була робота по оформленню договорів про надання послуг; підготовка відповідей на запити органів прокуратури, СБУ, ДВС, МВС; участь у судових засіданнях зі сторони БТІ (третьої, незацікавленої особи).
03.12.2012р. по 09.07.2013р. Згурівське районне управління юстиції, робота полягала у державній реєстрації та легалізації нормативно-правових актів Згурівської районної державної адміністраці, її управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, ведення реєстру цих актів, державна легалізація об'єднань громадян.
05.2013р. по 12.2014р. Орендував та сам працював на автосервісі, проведення технічного огляду та ремонт автомобілів як вітчизняного так і іноземного виробника, проведення повного спектру ремонту: ходова частина автомобіля, двигун, КПП, кузовний ремонт, шино монтаж.
02.10.2014р. по 02.2016р. Згурівський районний військовий комісаріат, Провідний спеціаліст відділення комплектування, основна робота полягала в оформленні особових справ призовників, внесення до них необхідних документів, своєчасне внесення змін в особову справу призовника, підготовку особових справ призовників для розгляду на призовних комісіях, підготовку особових справ на громадян, що відправляються на збірний пункт для відправки в війська та виписку на них військових квитків, ОПК, та оформлення інших документів, постановку призовників на військовий облік та зняття їх згідно рішення військового комісара, направлення запитів на особові справи призовників, які стали на облік, оформлення книги протоколів засідань призовної комісії по призову, підготовку списків та особових справ на знищення, термін зберігання яких закінчився, проведення квартальної, піврічної та річної інвентаризації військового майна, звітування про використання комунальних послуг перед вищим командуванням
01.08.2017р. по даний час м. Київ, транспортно-Логістична компанія ТОВ “КУБ Д24”, логіст, основними обов’язками є прийом, розподіл між водіями та супровід замовлень на магістральні перевезення побутової техніки до інтернет магазинів міста Києва та до міст України, ведення обліку перевезень в 1С та в Exсel. Контроль, прийом, розподіл та відправлення товарно-транспортних накладних до компаній-замовників послуг магістральних перевезень, прийом та розподіл замовлень(150-200 замовлень на день) на клієнтську доставку по місту Киеву та прилеглих до нього міст і сіл, формування оптимальних маршрутів, контроль доставок та супровідних документів, прийом окремих договорів-заявок та передача їх до бухгалтерії для подальшої оплати. Додатково виїзди на клієнтську доставку, 17-25 адрес по місту Київ та області.
НАВИЧКИ
Досвідчений користувач: MS Office (Word, Exсel), навички роботи з Internet і E-mail
Водійське посвідчення категорії В.
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Комунікабельність, уважність, відповідальність, пунктуальність, вміння працювати в команді.

Резюме, которые, возможно вас заинтересуют

Искать другие резюме в городах: Киев Искать резюме в разделах: Водители, транспорт, ремонт авто