...

Пошук роботи. Рекомендації від спеціалістів

Tweet
Пошук работи

Пошук работи

Пошук роботи - ця тема актуальна завжди. Тому в даній статті ми поділимось з нашими читачами кількома важливими рекомендаціями стосовно пошуку роботи. З необхідністю шукати роботу зустрічається кожна працездатна людина. Шукають роботу не лише молоді люди, які щойно закінчили навчання у вищих навчальних закладах, але й дорослі, які по тих чи інших причинах втратили роботу, або хочуть змінити своє теперішнє робоче місце на більш перспективне. Словом, тема працевлаштування ніколи не втратить своєї актуальності. Тому в даній статті ми поділимось з Вами, читачі, кількома рекомендаціями стосовно того, як правильно організувати пошук роботи. 

 

Здавалось би, знайти роботу досить легко. Для цього пошукачу потрібно просто переглянути оголошення про вакансії, виставлені роботодавцями на спеціалізованих сайтах та в газетах, та відіслати своє резюме на ті пропозиції, які його зацікавили. Проте, пошук роботи – справа непроста. Адже більшості з нас потрібно не просто знайти будь-яку роботу, а щоб ця вакансія була цікава та добре оплачувана. Отож, як знайти саме таку роботу? Відповідь на це питання ми дамо Вам у вигляді чотирьох важливих рекомендацій щодо пошуку роботи від WokrNew.info

 

Рекомендація №1. Чітко визначте цілі

 

Перш ніж здійснювати будь-які дії щодо пошуку роботи, потрібно визначити для себе, яку саме роботу Ви хочете. Дайте собі відповіді на такі запитання: «Яка робота є ідеальною для мене?», «Яку суму грошей я хочу заробляти?», «Чим саме я хочу займатись, у якій сфері працювати?» і так далі.

 

Наявність чіткої картини того, що Ви шукаєте, дасть Вам можливість зекономити свої сили і час. Адже при такому підході Ви не будете безцільно кидатись по різноманітних джерелах вакансій, хаотично переглядаючи всі пропозиції роботодавців, а зможете сконцентруватись тільки на тих вакансіях, які відповідатимуть Вашим вимогам.

 

Рекомендація №2. Проведіть самоаналіз

 

Перш ніж відсилати своє резюме на ту чи іншу вакансію та йти на співбесіду, тверезо оцініть свої професійні можливості. Звірте, чи відповідає Ваша кандидатура всім вимогам роботодавця, чи зможете Ви справлятись зі всіма завданнями, якщо займете ту посаду, на яку цілитесь.

 

Проте не потрібно засмучуватись і опускати руки у разі, якщо Ви хочете стати, наприклад, керівником, але на даний момент не володієте всіма професіональними рисами, які потрібні для того, щоб зайняти таку посаду. В даному випадку можна поступити наступним чином. Подайте свою кандидатуру на більш нижчу посаду в конкретній галузі, а далі розвивайтесь, вчіться, самоудосконалюйтесь, працюйте і через деякий час Ви отримаєте те, чого хочете.

 

Рекомендація №3. Проявіть активність

 

В сучасному суспільстві побутує думка про те, що  для того, щоб зайняти хорошу посаду, необхідно здійснювати пошук роботи, використовуючи виключно соціальний капітал (знайомих, друзів, родичів). Однак, така думка є помилковою. Адже сьогодні перспективні роботодавці оголошують про вільні вакансії в своїх компаніях з допомогою спеціалізованих інтернет-сайтів по пошуку роботи. Візьміть до уваги цей факт і не обмежуйте коло пошуку лише своїми знайомими людьми.

 

Рекомендація №4. Підготуйтесь до співбесіди

 

Процес пошуку роботи не обійдеться без співбесід з роботодавцем. Співбесіда являється найважливішим етапом в процесі працевлаштування, тому Ви повинні добре підготуватись до цього дійства. Для цього заздалегідь підготуйте відповіді на всі можливі питання, які задаватиме Вам інтерв’юер. Пам’ятайте, що на співбесіді Ви повинні показати себе як чесного та відповідального співробітника, тому під час розмови з роботодавцем, будьте з ним максимально правдивим.

 

Ну що ж, тепер Ви знаєте, що і в якій послідовності потрібно в процесі пошуку роботи, щоб досягти бажаної цілі. Бажаємо Вам успіху!

 

 

Тематичні статті:

Пошук вакансій в Інтернеті

Як правильно організувати пошук роботи

Как найти работу без опыта работы

Как успешно пройти собеседование по Skypе

Комментарии (5)

Добавить комментарий
  • Катерина17.09.13
  • Ви маєте без брехні абсолютно правдиво описати свої позитивні риси та потрібні вміння і якості. Брехати на співбесіді не можна, хіба що про певні речі можна змовчати
  • Андрій11.09.13
  • А чому на співбесіді я маю бути максимально правдивим? Це ж не сповідь. Моя ціль на співбесіді показати себе з як умога кращої сторони, цього я і буду добиватись любими методами
  • Игорь10.09.13
  • Советы абсолютно нормальные и правильные. Если хочеш найти хорошую работу, приложи к этому определенные усилия.
  • Катерина06.09.13
  • А як бути, якщо я хочу працювати на посаді, на яку, згідно вимог роботодавців я не підхожу, замало досвіду?
  • Олеся12.08.13
  • Рекомендація №2 дуже потрібна) Адекватна самооцінка - одна із запорук успіху людини!